Malování Airless

  • Toto vysokotlaké, bez-vzduchové stříkací zařízení s názvem Airrless představuje absolutní technologickou špičku v oboru. Dnes již standartním oblíbeným vybavením profesionálních malířů a lepších stavebních firem, které se díky zařízení Airless snaží ve větší rychlosti a kvalitě odvést svoji práci.
  • Toto zařízení vlastníme již 15 let. Nemusíme si jej díky tomu půjčovat v půjčovně a učit se na vašem objektu. 

Máme za sebou tisíce metrů čtverečních, proto si dovolujeme ručit za to, že máme obrovské zkušenosti s Airless malováním, které Vám rádi poskytneme a předvedeme Vám co toto zařízení umí.

Náš stroj s názvem Mark 5 + má několik sřikacích pistlolí a jeho 25 metrová hadice zvládne hravě a naprotsto bezchybně přestříkat jakoukoli překážku.

 

Používáme ho například pro:

Co je to stříkací technika Airless ?

Airless stříkací technika

Airless malování - Airless spraying

(bezvzduchové stříkání) je stříkací technika, která nemá nic společného se zažitými malířskými pumpami, kdy většina stříkaného materiálu skončila na zemi.

Jedná se o stříkání za vysokého tlaku (několik stovek atmosfér), kdy je barva natlakovaná profesionálním stříkacím zařízením do pistole a stříkána přes trysku s minimálním prostřikem. Použitím správné trysky je možné aplikovat veškeré malířské materiály, od maleb až po laky a impregnační prostředky.


Hlavní výhody malování Airless oproti klasickým metodám malování:

  •     větší nanesená vrstva materiálu při nástřiku umožňuje malování pouze v jedné vrstvě
  •     rychlé malování velkých ploch
  •     nižší spotřebu materiálu oproti ostatním technikám, včetně stříkacích za použití vzduchu
  •     rychlé nátěry i špatně dostupnutých míst
  •     perfektní povrchy – žádné bubliny a deformace v povrchové vrstvě

zdroj

Stříkací technika vysokotlaká - AIRLESS

Stříkací technika vysokotlaká - AIRLESS

Vysokotlaký bezvzduchový stříkací systém AIRLESS pracující na principu vysokotlakého pístového čerpadla poháněného stlačeným vzduchem.

Nátěrová hmota je tlačena hadicí k trysce stříkací pistole a pod vysokým tlakem rozprašována. Jedná se o velice výkonnou technologii, kdy je možné aplikovat obrovská množství barvy bez ohledu na její hustotu.

zdroj

Aktuality - stavebnictví

26.11.2013 19:00
Praha 25. listopadu - Nový most přes pražskou Jižní spojku bude otevřen ve středu 27. listopadu. Most má ulevit dopravě na vytížené Spořilovské ulici. ČTK to řekl mluvčí Technické správy komunikací (TSK) Tomáš Mrázek. Po mostě již od minulého týdne jezdí autobusy MHD. Nový most v ulici Ke...
21.11.2013 23:07
Li-ion akumulátorová ocaska - Robustní a pogumovaný moderní design - Plynulá regulace kmitů pro optimální charakteristiku řezání - Kompaktní s nízkou hmotností pro dobrou manipulovatelnost - Výkoný s dlouhou životností - Antivibrační systém (AVR) pro...
20.11.2013 22:59
Akumulátorové vrtací kladivo Akumulátorové vrtací kladivo TE 6-A36-AVR   - Vysoká kapacita akumulátorů - Popracovaný mechanismus příklepu pro ještě vyšší rychlost vrtání - Dokonalý pracovní komfort díky AVR a bezprašnému vrtání TE DRS-6-A - Dokonale sladěno s novou generací vrtáku...